Biała armatura łazienkowa dodaje wnętrzu świeżości, sprawiając, że wydaje się ono sterylnie czyste. Jednocześnie biel doskonale komponuje się z innymi dodatkami, dzięki którym możemy wyróżnić naszą łazienkę. Oryginalne płytki ścienne lub podłogowe podkreślą jej indywidualny charakter. Nie wszystkie strefy w takim wnętrzu muszą być białe, warto postawić także na kontrastowe zestawienia.

Płytki podłogowe imitujące beton

W jasnej łazience doskonale sprawdzą się płytki gresowe do złudzenia przypominające betonową posadzkę. W tym przypadku możemy połączyć różne odcienie bieli, lub biel z szarością bądź z ciemniejszym kolorem. Mariaż jasnej szarości z bielą doda naszej łazience elegancji i sprawi, że będzie prezentować się bardzo przestronnie. Wśród płytek imitujących beton z kolekcji Tubądzin Torano znajdziemy, oprócz szarych, także kafle w ciemniejszym odcieniu. Antracytowa podłoga w jasnej łazience będzie najmocniejszym akcentem dekoracyjnym w tym pomieszczeniu. Co ważne, kolor ten doskonale komponuje się z innymi dodatkami o neutralnej barwie. Efekt naturalnego cementu podkreśli oryginalność takiej aranżacji. Wbrew obawom połączenie ciemnej podłogi z jasnymi ścianami świetnie wygląda nawet w niewielkiej łazience.

Nowoczesne płytki ścienne w stylu glamour

Wielbiciele stylu glamour dążą do tego, by styl ten znalazł odzwierciedlenie także w wystroju ich łazienki. Jak to zrobić? Do białej łazienki polecamy jasne płytki z kolekcji Tubądzin Reflection. Proponowane produkty wyróżniają się złotymi refleksami. Liczne dekory i listwy w złotym kolorze pozwalają na stworzenie atrakcyjnych kompozycji ściennych. Geometryczne kształty i połyskujące drobinki złotego kruszcu tworzą w łazience niepowtarzalny klimat elegancji i wyrafinowania. W przestronnej łazience można wykorzystać także granatowe płytki Tubądzin Reflection. Pomogą one w wyodrębnieniu poszczególnych stref. Połączenie białej ściany z powierzchnią pokrytą ciemniejszymi płytkami stworzy ciekawy efekt kontrastu. Co ważne, płytki i dekory w modnym kolorze navy również ubogacają złote refleksy. Dlatego wszystkie elementy kolekcji współtworzą spójne i harmonijne wnętrze. Aby podkreślić ekskluzywny charakter tak urządzonej łazienki, możemy sięgnąć po pasujące dodatki, definiujące styl glamour – lustra w złotej ramie czy stylizowane meble.

A może jednak beton na ścianie?

Białe płytki ścienne imitujące beton to propozycja dla miłośników prostoty i minimalizmu. Znajdziemy je we wspomnianej już kolekcji Tubądzin Torano, której elementy znajdą zastosowanie zarówno na ściany, jak i na podłogi. Umożliwia to aranżację białej łazienki w wersji monochromatycznej. Oznacza to, że w naszej łazience będzie dominował jeden kolor – te same płytki wykorzystamy do dekoracji ścian oraz podłóg. W efekcie unikniemy chaosu kolorystycznego, wprowadzając uporządkowany minimalizm. Takie wnętrze to propozycja dla osób szukających harmonii i spokoju.

Niezależnie od preferowanego stylu, warto sprawdzić bogatą ofertę płytek ściennych i podłogowych sklepu internetowego Dekordia.pl. Wśród nich znajdują się najlepsze produkty krajowych i zagranicznych producentów.